Jedność na koniec rundy

LKS JEDNOŚĆ STRZYŻOWICE-  KS GÓRNIK SOSNOWIEC

sobota, 26 listopada, godzina 13:00 .

Przed nami ostatni pojedynek w rundzie jesiennej . W meczu wyjazdowym spotkamy się w Strzyżowicach z tamtejszym LKS-em Jedność.  Nasz przeciwnik zajmuje 16-te miejsce z 8 oczkami i wygrał do tej pory tylko 2 mecze. W poprzednim sezonie nie graliśmy przeciwko sobie gdyż LKS jest beniaminkiem. Do niedawna wszystko wskazywało na to ,że Jedność tak szybko jak awansowała, tak szybko i spadnie. Ostatnimi czasy ekipa ze Strzyżowic zanotowała kilka niespodziewanych wyników takich jak wygrana w Dąbiu czy minimalna porażka 0-1 w Sosnowcu z pretendentem do awansu - Niwką . Zapowiada się zażarta walka szczególnie ,że poraz kolejny wystąpimy w okrojonym składzie. Serdecznie zapraszam wszystkich kibiców na ostatni w tym roku występ Górnika Sosnowiec !