Zła passa przełamana !

KS GÓRNIK SOSNOWIEC- LKS ZGODA BYCZYNA 6-0 (4-0)

gole w 1 połowie: Ludwiczek, Chmielewski, Ludwiczek, Lipkiewicz; w drugiej: Kmiecik, Chmielewski

skład: Częstochowski-Ambrozik,Gałuszka,Wolf,Grzesiak,Chmielewski,Ludwiczek,Lipkiewicz,Karwalski, Mizia, Grębosz  rezerwa: Wolak,Jarosz,Kmiecik, Rad

19 listopada na nasze boisko zawitała podjaworzańska drużyna  LKS Zgoda Byczyna. Po dwóch porażkach z rzędu oraz kolejnych ubytkach w składzie ,z lekkim niepokojem przystępowaliśmy do spotkania z sąsiadem z tabeli. Na szczęście wszystko ułożyło się po naszej myśli, zagraliśmy dobre spotkanie, szybko strzeliliśmy kilka goli .Bardzo duża zasługa w tym ekipy z Byczyny.  Zgoda nie przyjechała się bronić , grała w piłkę ( a nie wybijała na oślep jak poprzedni przeciwnik) , non stop atakowała nas zostawiając  dużo miejsca na placu boiska, co więcej robiąc mnóstwo błędów w obronie i dużo miejsca na rozegranie piłki,Stąd wynik 6-0. Na pewno jest on trochę niesprawiedliwy , goście zasłużyli przynajmniej na jedną bramkę jak nie więcej , lecz to nie nasza wina , że tego dnia mieli "scentrowane" celowniki a nasi bramkarze byli bardzo dobrze dysponowani.

Reasumując, na takie mecze chce się przychodzić.Dużo akcji bramkowych z obydwu stron , płynna gra i przede wszystkim gole. Przed nami kolejny mecz ,który zakończy rundę jesienną.Mamy nadzieję, że uda się powtórzyć dobrą grę i skuteczność jaką zaprezentowaliśmy ze Zgodą z Byczyny, a wszystko powinno się dobrze skończyć.